Deguonis yra svarbus norint išlaikyti jauną ir sveiką odos išvaizdą.

Mūsų oda pradeda prarasti savo elastingumą jau 21 metų amžiaus ir pradeda rodyti pirmasis raukšles. Oda praranda savo spalvą ir pasirodo pirmi, matomi dehidratacijos ir nuovargio požymiai. Pagrindinė priežastis yra senėjimo procesas, kuris sukelia kapiliarų pokyčius, atsakingus už deguonies paskirstymą. Oda tampa mažiau turtinga deguonimi, kuris iš tikrųjų yra būtinas ląstelių metabolizmui ir greitam regeneravimuisi. Mūsų organizmo gebėjimas pašalinti toksinus tampa drastiškai mažesnis, todėl epidermio atsinaujinimas yra lėtesnis.

 Ore kurio mes kvėpuojame yra 21% deguonies.

Tačiau tik nedidelis kiekis įsiskverbia į odą ir pasiekia ląsteles ir tinkamai jas maitintina. Dėl naujos, ilgalaikės ir specialios įdeguoninimo technologijos, tinkamo koncentruoto deguonies kiekio ir didelio slėgio, sukūrėme produktą, kuris gali pasiekti gilius odos sluoksnius, taip aktyvuodamas ląstelių metabolizmą. Mūsų technologijoje deguonies atomai yra struktūriškai susieti su kosmetikos elementais, todėl, kai jie yra naudojami ant odos, jie neišgaruo,ja, bet jie įsiskverbia į odą, kartu įsinešdami kolageną, vitaminus ir rūgštis. Dėka deguonies technologijos naudojimo, kosmetikos gaminių sudėtyje esančių medžiagų įsiskverbimas gerokai padidėjo, palyginti su kitomis kosmetikos net ir brangiausiomis priemonėmis. Odos spalva tampa gyvesnė, oda labiau drėkinama, lygi ir elastinga. Per laiką raukšlės išnyksta ir odos būklė gerėja.

 

Kaip veikia aktyvus deguonis?

 

Pagrindinis įdeguoninimo pranašumas yra visų kosmetikos ingredientų veikimo gerinimas, deguonis pagreitina veikimą ir pagerina jų efektyvumą. Deguonis stimuliuoja ląsteles ir skatina jas dirbti efektyviau. Taip pat pagerėja kraujo apytaka odoje, todėl per trumpą laiką oda atgauna spalvą, tampa tvirtesnė ir skaistesnė. Deguonies pagalbą visos papildomos medžiagos yra įnešamos į gilesnius odos sluoksnius, todėl jos tampa efektyvesnės. Poveikis trunka daug ilgiau nei įprastos kosmetika. Dėl deguonies kiekio kosmetika pagreitina odos regeneracijos procesus. Jie sudaro apsauginį sluoksnį nuo žalingų vidinių ir išorinių veiksnių.

O2Skin gaminiuose deguonis įsisavinimas  iškart, matomas odos pasikeitimas pastebimas per dvi savaites!

Raukšlelės ir odos paviršius matomai lygesnis, intensyvus ir gilus odos drėkinimas ląstelių lygyje.
Didesnis odos tvirtumas ir elastingumas
Sumažėjusios veido raukšles aplink akis ir lūpas
Grąžesnė odos spalva
Šviesesnė oda, ir nedidelių pažeidimų sumažinimas
Suteikia “aksominės odos” efektą
Visapusiškas atskirų odos sluoksnių atkūrimas
Suteikia odai sveiką, jaunatvišką išvaizdą ir lygumą

O2 SKIN koncentruotas deguonies serumas

Didžiausia hialurono ir kolageno dozė. Didelė deguonies koncentracija serume pagerina odos tonusą. Deguonis, kaip pagrindinis ir svarbiausias serumo ingredientas, didina visų serumo sudedamųjų dalių teigiamą poveikį Reguliariai naudojant serumą pagerėja odos drėkinimas ir elastingumas.

Sužinok daugiau

O2 SKIN pakeliantis dieninins kremas

Dienos kremas su turtinga formule, ilgą laiką palieka komforto jausmą, apsaugą ir drėkinimą. Saulėgrąžų aliejus, kokosų aliejus, saldieji migdolai ir sviestmedžio sviestas efektyviai apsaugo odą nuo per didelio vandens praradimo.

Sužinok daugiau

Prisijunk dabar ir gauk visas naujienas

ir geriausius pasiūlymus pirmas

Prisijungti

O2skin yra specializuotos prekės moterims, kurios per trumpą laiką tikisi matomų rezultatų.